| Qty | Unit Price | Total |
|---|---|---|
| 25 | $13.79 | $344.75 |
| 50 | $13.56 | $678.0 |
| 100 | $13.33 | $1333.0 |
| 250 | $13.11 | $3277.5 |
| 500 | $12.88 | $6440.0 |
| 1000 | $12.65 | $12650.0 |
Features
Sleek and modern rechargeable table lamp
1200mAh battery (Type-C) provides up to 20 hours run time
Three light modes: warm white, cool white and neutral
Touch controls with adjustable brightness
Presentation: Natural gift box with product branding
Materials
| Casing | Iron |
| Light | Acrylic |
Branding Options
| Pad Print | 22mm x 40mm |
| Laser Engraving | 22mm x 40mm |
Additional Specifications
| Battery Capacity | 1200mAh |
| Input Power Type-C | DC 5V/0.6A |
| Light modes | Cool White | Soft White | Warm White |
| Working Time | Up to 20 hours |
| Charging Time | 4 hours |
| Packaging | Printed kraft gift box included |
| Country of Origin | China |











